LOGO M.jpg Chráníme vás i nás - opatření

Zdraví a bezpečnost jsou u nás na prvním místě. A to úzce souvisí s prevencí. Jedině tak můžeme zamezit šíření zákeřných virů, jako je koronavirus (COVID-19). V tomto článku vás chceme informovat o tom, jaká opatření jsme zavedli, abychom chránili zdraví našich zaměstnanců i obchodních partnerů, se kterými jsme v kontaktu. Také vás určitě zajímá, jak je na tom náš plán výroby, výstavby, činnost obchodních zástupců a provoz skladu. Zde vás budeme průběžně informovat.

CHRÁNÍME SEBE I OSTATNÍ

  • Naše pracovníky jsme poučili o ochranných opatřeních a doporučeních WHO.
  • Vybízíme pracovníky, aby sledovali aktuální pokyny z důvěryhodných zdrojů, např. Ministerstva zdravotnictví ČR a Státního zdravotního ústavu.
  • Jsme přesvědčení, že nejúčinnějším opatřením je omezení kontaktu, proto jsme rozhodli, že všichni naši pracovníci, u kterých je to technicky možné, budou pracovat v režimu home office. Toto platí s účinností od 10. března 2020 do odvolání.

PROVOZ VÝROBY OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ A LEAN MANUFACTORY

Jak výroba ocelových konstrukcí, tak výroba a sklad LEAN  jsou v provozu. V souvislosti se vzniklou situací vás žádáme, aby jste veškeré zamýšlené návštěvy vždy předem konzultovali se svým obchodním zástupcem, nebo vedoucím dané výroby či prodeje. Může se stát, že v souvislosti s omezeními pracovní doby či docházky pracovníků vám nebudeme moci vyhovět. Co se týká dopravy, tak naše vlastní doprava funguje bez omezení a zatím opět zavážíme i okolní státy. S našimi smluvními dopravci pracujeme na tom, aby všichni zákazníci objednané zařízení bez problémů a včas dostali.  

OBCHODNÍ ČINNOST

Naši obchodníci jsou vám nadále k dispozici, ale preferujeme elektronický nebo telefonický kontakt. Všichni se snažíme dodržovat hygienická pravidla, protože před koronavirem chceme chránit nejenom sebe, ale také svoje kolegy, rodiny a lidi, se kterými přijdeme do kontaktu.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví všem.

za tým Münnich s.r.o., Petr Münnich, jdenatel společnosti.

AKTUALITY - ŠTÍHLÁ VÝROBA

Výroba spádových regálů v široké škále barev s nekonečnými možnostmi provedení, přispůsobených přesně pro potřeby vašeho provozu.

Více na:

 

 

 

AKTUALITY - STAVBA

Ocelové konstrukce hal z ohýbaných profilů

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme Vám čas a peníze!

AKTUALITY - COVID 19

Chráníme vás i nás - opatření