L IZOLACE PLOCHÝCH STŘECH

Provádíme kompletní dodávky a montáže izolací rovných (plochých) střech, ať už se jedná o novostavby nebo rekonstrukce objektů. Náš tým tvoří zkušení pracovníci, kteří prochází pravidelným školením a především mají praktické zkušenosti. Pro realizace střešních plášťů používáme kvalitní a praxí prověřené hydroizolační a termoizolační materiály. Pro hydroizolaci používáme fóliové systémy Iko, Eurotec, Alkorplan (Dekplan), Fatrafol a modifikované asfaltové pásy Iko nebo Dektrade.

Provádíme kompletní systém střešní izolace za pomocí nejmodernějšího vybavení vč. automatů Leister Varimat V2, které nejen zaručují 100% kvalitu odvedené práce, ale také značnou úsporu času při realizaci zakázek. Naší doménou v tomto oboru je především PVC střešní fóliový hydroizolační systém, který je určen pro hydroizolaci budov s plochou nebo mírně šikmou střechou na stavbách obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských, sportovních a podobně. Střešní systém je pro střechy jednoplášťové i dvouplášťové, větrané i nevětrané, s tepelně izolační vrstvou pod i nad krytinou, sklonité i bezespádé, pro střechy nepochůzné i pochůzné, s násypem kameniva nebo zeminy, se zahradní úpravou, zavodněním, apod. Střešní sytém může být, podle typu hydroizolační fólie, kladen na všechny běžné podklady a to jak u novostaveb, tak při opravách, rekonstrukcích a modernizacích starších objektů.

f1

Přednosti střešních hydroizolačních fólií:

-Vynikající odolnost povětrnostním vlivům
-Strukturní pevnost a odolnost proti mechanickému namáhání
-Velmi dobrá chemická odolnost agresivním vlivům ovzduší
-Vysoká propustnost pro vodní páry
-Odolnost proti prorůstání kořenů rostlin
-Vynikající svařitelnost
-Minimální přitížení nosné konstrukce střechy
-Minimální požární zatížení objektu
-Hygienická a ekologická nezávadnost

Pl Str

 

AKTUALITY - ŠTÍHLÁ VÝROBA

Výroba spádových regálů v široké škále barev s nekonečnými možnostmi provedení, přispůsobených přesně pro potřeby vašeho provozu.

Více na:

 

 

 

AKTUALITY - STAVBA

Ocelové konstrukce hal z ohýbaných profilů

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme Vám čas a peníze!

AKTUALITY - COVID 19

Chráníme vás i nás - opatření