L PLECHOVÉ STŘECHY

V naší nabídce naleznete mnoho různých střešních plechů různých tvarů a provedení. Dodáváme a montujeme jak trapézové profily, tak krytiny ve tvaru tašek. Tyto střešní plechy jsou lehké, moderní a funkční. Plechy jsou vyrobeny z ocelového plechu s barevným nástřikem s dlouhou životností. Tyto krytiny jsou navrženy pro minimalizaci nákladů a maximalizaci užitné hodnoty. Samozřejmostí je i kompletní sortiment střešních doplňků a okapového systému. 

SC.jpg

trf

se

ov

Charakteristika plechových skládaných krytin:

Plechové skládané krytiny mají nízkou hmotnost, vyrábí se v mnoha tvarech, barvách a povrchových úpravách. Skládané plechové krytiny se vyrábějí většinou ve formě pásů (mimo plechové šablony), pásy jsou pokládány od hřebene k okapu. Záruky na plechové skládané krytiny jsou poskytovány většinou kolem 10ti let, někteří výrobci poskytují i delší v závislosti na druhu povrchové úpravy (až 50 let). Životnost těchto krytin se odvíjí právě od použité povrchové úpravy, kvality plechu a také místa, kde se plechová krytina nachází - pohybuje se cca od 40ti let. Plechové skládané krytiny se provádějí zejména na laťování.

SF

Výrobci a původ plechových skládaných krytin:

Výrobců plechových skládaných krytin je nepřeberné množství. Každá společnost nabízí své specifické střešní systémy a výhody pro zákazníky.
Průkopníky ve výrobě plechových skládaných krytin jsou skandinávské země. Výroba těchto střešních krytin má ve skandinávských zemích 50letou tradici.

!!! OTEVŘENA NOVÁ PRODEJNA PLECHOVÝCH STŘEŠNÍCH KRYTIN, TRAPÉZOVÝCH PLECHŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ !!!

 

 

AKTUALITY - ŠTÍHLÁ VÝROBA

Výroba spádových regálů v široké škále barev s nekonečnými možnostmi provedení, přispůsobených přesně pro potřeby vašeho provozu.

Více na:

 

 

 

AKTUALITY - STAVBA

Ocelové konstrukce hal z ohýbaných profilů

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme Vám čas a peníze!

AKTUALITY - COVID 19

Chráníme vás i nás - opatření