LOGO M.jpg  Rekonstrukce staveb

Provádíme rekonstrukce rodinných domů, garáží, rekreačních zařízení, ale i průmyslových, zemědělských, výrobních, a také administrativních budov.

Nejčastějšími pracemi při rekonstrukci rodinných domů a dalších staveb jsou výměny konstrukce a krytiny střech, opravy, izolace a nátěry fasád, rekonstrukce a úpravy rozvodů vody, odpadů, energií, izolace proti vodě (hydroizolace), izolace proti radonu, terénní úpravy a další stavební práce. Rozsah prací a míru rekonstrukce domu nebo stavby vždy předem řešíme se zadavatelem. Jsme schopni v případě požadavku při rekonstrukci domu nebo budovy zajistit potřebný stavební materiál. Po ukončení rekonstrukce, popřípadě již v průběhu prací zajistíme likvidaci a případnou recyklaci nebo uskladnění stavebního odpadu a sutě vzniklé při rekonstrukci.

Rekonstrukce bytů, koupelen a bytového jádra

Provádíme kompletní i částečné rekonstrukce bytů v rodinných i panelových bytových domech. Dle požadavku provádíme kompletní rekonstrukce bytů včetně rozvodů vody a energií, podlah, vymalování, výměny oken a dveří, popřípadě výměny bytového jádra. A nebo jenom částečnou rekonstrukci bytu podle požadavku zákazníka.

AKTUALITY - ŠTÍHLÁ VÝROBA

Výroba spádových regálů v široké škále barev s nekonečnými možnostmi provedení, přispůsobených přesně pro potřeby vašeho provozu.

Více na:

 

 

 

AKTUALITY - STAVBA

Ocelové konstrukce hal z ohýbaných profilů

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme Vám čas a peníze!

AKTUALITY - COVID 19

Chráníme vás i nás - opatření