L FASÁDNÍ PLECHOVÉ KAZETY

Provádíme kompletní dodávky plechových fasádních systémů všech typů.

 

fas1

Tvar a konstrukční řešení kazet umožňuje vytvořit na fasádě objektu hladké ploché čtvercové i obdélníkové rastry bez viditelných kotvicích prvků, což dodává fasádě moderní vzhled. Velikostí svislých i vodorovných spár mezi kazetami je možné zvýrazňovat vybrané linie objektu.
Konstrukční a materiálové řešení kazet v kombinaci s dalšími prvky fasádního systému, umožňují širokou variabilitu barevného i tvarového řešení fasády a respektování představ investora i architekta o vzhledu budovy bez velkých konstrukčních omezení.

fas3

Fasádní kazeta je čtvercový nebo obdélníkový ohýbaný prvek se systémem do sebe zapadajících zámků, který se připevňuje šrouby k nosnému roštu. Hrana kazety se zasouvá do zámku kazety již připevněné. Druhá hrana se šroubuje k nosnému roštu. Díky tomu, že jsou připevňovací šrouby skryté v zámku kazety, vzniká na fasádě pravidelný rastr elegantních spár. Šířka svislé spáry může být 5 až 50 mm. Minimální horizontální spára mezi kazetami je 5 mm.

fas4

Základními materiály jsou lakované ocelové pozinkované plechy v lesklých i matných barevných odstínech. Tyto povrchové  úpravy dodávají fasádním kazetám velmi specifický vzhled. Součástí fasádního systému jsou i doplňkové prvky. Jedná se o krycí profily nároží, koutů, ostění, oplechování atik, okapnice, větrací mřížky apod.

NOVINKY

Výstavba prefabrikovaných hal na klíč:

h

Nyní ke každé hale projektová dokumentace nadzemní části stavby zdarma! 

AKCE

farmarske srouby 

Výprodej Farmářských šroubů RAL 8017,3009,7016 a Pozink.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Zahájen provoz velkoobchodu s levnými plechovými krytinami LEVNEPLECHY.EU. Zde najdete aktualní nabídku střešních krytin vč. příslušenství. Více na www.levneplechy.eu

Taska

VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB STŘEŠNÍCH KRYTIN

Ceny od 125,-Kč/m2. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte na objednavky@munnich.cz

TR 18