L FASÁDNÍ TRAPÉZOVÉ PLECHY

Provádíme kompletní dodávky fasádních plechů, montujeme profilované plechy zcela přizpůsobené pro montáž na fasády budov a to jak s ocelovou či betonovou konstrukcí, tak i zděných objektů.

fas

Plechové fasádní profily dají objektu moderní vzhled, zlepší odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou ekonomicky výhodnější než většina systémů k tomu určených. Plechové fasády jsou vhodné pro opláštění obytných, průmyslových i administrativních budov, nejpopulárnější je však při užití na bývalých či stávajících hospodářských budovách, kde opláštění fasádními plechy je velmi ekonomicky zajímavá alternativa opravy fasády objektu.

Fasádní plechy je možné využít i k barevné dekoraci fasády v odlišných barvách, a to buď montáží v pozici vodorovné či svislé nebo pod různými úhly. Profilované plechy se montují na dřevěné latě nebo na profily z tvarované oceli typu Z, je tak zajištěna cirkulace vzduchu za opláštěním, to je velmi přínosné obzvláště u budov, které mají vhké spodní zdivo.

h1

dc

Vyrábíme si i kompletní sortiment klempířských prvků a doplňků k fasádním plechům, jako jsou rohové plechy, závětrnné lišty, nadokapní pásy, vnější okenní parapety a jiné. Můžeme také vyrobit doplňky podle individuálních potřeb zákazníka.

!!! OTEVŘENA NOVÁ PRODEJNA PLECHOVÝCH STŘEŠNÍCH KRYTIN, TRAPÉZOVÝCH PLECHŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ !!!

NOVINKY

Ocelové konstrukce hal s ohýbaných profilů

h

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme vám čas a náklady!

AKCE

farmarske srouby 

Výprodej Farmářských šroubů RAL 8017,3009,7016 a Pozink.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

PODZIMNÍ AKCE NA PLECHOVÉ STŘEŠNÍ KRYTINY VE TVARU TAŠEK.

Ceny již od 156,-Kč/m2

Taska

Ceny od 125,-Kč/m2. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte na objednavky@munnich.cz

TR 18