L OPLÁŠTĚNÍ

Opláštění ocelové konstrukce provádíme zateplené - sendvičovými panely s polyuretanovým jádrem, nebo nezateplené - trapézovými plechy.

Opláštění je na konstrukci kotveno samovrtnými šrouby TEX s podložkami z EPDM. Nosnou konstrukci opláštění tvoří soustava vaznic a paždíků z válcovaných nebo lisovaných profilů. Při ukládání panelů nebo plechů horizontálně, odpadá potřeba paždíků a plášť je kotven přímo do sloupů haly. Řešení styku vodorovných a svislých konstrukcí je prováděno ohýbanými profily z rovného plechu s povrchovou úpravou stejně jako je celé opláštění haly. Povrchové úpravy se řídí odstíny palety RAL.

opl4

Zateplená varianta opláštění je vhodná především pro objekty, které vyžadují stabilitu vnitřní teploty (administrativní, skladovací nebo výrobní objekty). Nezateplená varianta opláštění je vhodná pro objekty, které nevyžadují udržení vnitřní teploty (skladovací nebo zemědělské objekty či jízdárny). Oba typy opláštění lze též na přání zákazníka kombinovat.

 

OI

opl5

 

NOVINKY

Výstavba prefabrikovaných hal na klíč:

h

Nyní ke každé hale projektová dokumentace nadzemní části stavby zdarma! 

AKCE

farmarske srouby 

Výprodej Farmářských šroubů RAL 8017,3009,7016 a Pozink.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Zahájen provoz velkoobchodu s levnými plechovými krytinami LEVNEPLECHY.EU. Zde najdete aktualní nabídku střešních krytin vč. příslušenství. Více na www.levneplechy.eu

Taska

VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB STŘEŠNÍCH KRYTIN

Ceny od 125,-Kč/m2. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte na objednavky@munnich.cz

TR 18