L OPLÁŠTĚNÍ

Opláštění ocelové konstrukce provádíme zateplené - sendvičovými panely s polyuretanovým jádrem, nebo nezateplené - trapézovými plechy.

Opláštění je na konstrukci kotveno samovrtnými šrouby TEX s podložkami z EPDM. Nosnou konstrukci opláštění tvoří soustava vaznic a paždíků z válcovaných nebo lisovaných profilů. Při ukládání panelů nebo plechů horizontálně, odpadá potřeba paždíků a plášť je kotven přímo do sloupů haly. Řešení styku vodorovných a svislých konstrukcí je prováděno ohýbanými profily z rovného plechu s povrchovou úpravou stejně jako je celé opláštění haly. Povrchové úpravy se řídí odstíny palety RAL.

AlZn opl

Zateplená varianta opláštění je vhodná především pro objekty, které vyžadují stabilitu vnitřní teploty (administrativní, skladovací nebo výrobní objekty). Nezateplená varianta opláštění je vhodná pro objekty, které nevyžadují udržení vnitřní teploty (skladovací nebo zemědělské objekty či jízdárny). Oba typy opláštění lze též na přání zákazníka kombinovat.

 

OI

opl5

 

AKTUALITY - ŠTÍHLÁ VÝROBA

Výroba spádových regálů v široké škále barev s nekonečnými možnostmi provedení, přispůsobených přesně pro potřeby vašeho provozu.

Více na:

 

 

 

AKTUALITY - STAVBA

Ocelové konstrukce hal z ohýbaných profilů

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme Vám čas a peníze!

AKTUALITY - COVID 19

Chráníme vás i nás - opatření