TYPOVÉ HALY

L

Dodáváme moderní prefabrikované haly vhodné pro každý obor, v krátkém čase Vám dáme prostor pro Vaše podnikání a to za velmi přiznivých podmínek.

Základním prvkem prefabrikované haly je ocelová konstrukce, na které je namontován střešní a stěnový plášť. Ocelovou konstrukci haly lze postavit a přikotvit pouze k betonovým patkám, tím se zkracuje proces výstavby. Konstrukce našich hal  jsou navrženy pro obě varianty opláštění, izolované i neizolované. Neizolované ocelové haly jsou opláštěny pouze trapézovým plechem ve vybraných barvách stupnice RAL. Pro izolovaný plášť montované haly jsou používány senvičové izolační panely s jádrem z polyuretanové pěny (PUR), zde jsou v nabídce dvě barevná provedení. Prefabrikované ocelové konstrukce hal lze použít i jako neopláštěný přístřešek s využitím například v zemědělství nebo skladovém průmyslu.

Haly jsou vyráběny a stavěny dle příslušných norem ČR. Každý projekt typové haly je dimenzován na dané sněhové pásmo. Prvky ocelové haly lze provádět i jednotlivě, pouze stavbu ocelové konstrukce, nebo jen dodávku a montáž opláštění již postavené haly. Naším hlavním cílem při výrobě a montáži montovaných hal je dosažení vysoké efektivity výroby a samotné stavby, tím je dosažena pro zákazníka velmi příznivá cena a krátké dodací lhůty v kombinaci s možností prodloužené záruční doby na provedené dílo.

NOVINKY

Ocelové konstrukce hal s ohýbaných profilů

h

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme vám čas a náklady!

AKCE

farmarske srouby 

Výprodej Farmářských šroubů RAL 8017,3009,7016 a Pozink.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

PODZIMNÍ AKCE NA PLECHOVÉ STŘEŠNÍ KRYTINY VE TVARU TAŠEK.

Ceny již od 156,-Kč/m2

Taska

Ceny od 125,-Kč/m2. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte na objednavky@munnich.cz

TR 18