HALOVÉ STAVBY

L

Stavíme průmyslové, skladové a zemědělské haly na míru.

Navrhujeme snadno postavitelné ocelové konstrukce. Všechny komponenty jsou navrženy s ohledem na přepravu materiálu z výroby na stavbu, manipulaci a skladnosti na staveništi a samotnou stavbu. Naší snahou je realizovat objekty s důrazem na redukci hmotnosti konstukce haly. Tím docílíme i výrazné úspory nákladů při založení spodní stavby. Snažíme se vždy snoubit technologickou jednoduchost, respektování požadavků investora, funkčnost a celkovou estetičnost objektu.

Námi realizované stavby mají celou řadu předností a využití, například dlouhá životnost, velmi snadná údržba, velký výběr barev a prvků fasády, dokreslujících vzhled haly, tím i její estetiku a moderní vzhled. Další a výraznou předností ocelové haly je její samotná stavba, rychlá a snadná montáž haly výrazně snižuje náklady oproti zděným stavbám.

Prefabrikované systémy ocelových hal jsou vhodné pro všechny obory vašeho podnikání a jejich účelnost je prověřena. Haly se dají využít jako výrobní objekty, sklady, dílny, jízdárny, stáje, zemědělské objekty pro široké využití, dále jako sportovní haly, obchodní centra, administrativní budovy, nákupní střediska a sklady potravin potažmo chladírenské haly.

Nabízíme také možnost částečné, nebo kompletní revitalizace nebo úpravy Vaší již postavené haly. Za velmi přijatelné náklady získáte moderní vzhled stavby a prodloužíte tak její životnost.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku, zdarma a bez jakýchkoli závazků. Těšíme se na Vaše projekty.

 

 

AKTUALITY - ŠTÍHLÁ VÝROBA

Výroba spádových regálů v široké škále barev s nekonečnými možnostmi provedení, přispůsobených přesně pro potřeby vašeho provozu.

Více na:

 

 

 

AKTUALITY - STAVBA

Ocelové konstrukce hal z ohýbaných profilů

V roce 2017 jsme začali navrhovat některé typy OK hal z lehkých ohýbaných profilů, šetříme Vám čas a peníze!

AKTUALITY - KOVOVÝROBA

 

Výroba moderních ocelových boxů na květiny, vhodných do interiéru i exteriéru. Povrchové úpravy dle designových požadavků vč. oblíbeného provedení přírodní oxidace oceli.