ŠIKMÉ STŘECHY

L

Provádíme kompletní dodávky nových, nebo rekonstrukce starších šikmých střech, šetrně, bez starostí a za standardně nízké ceny. Naší nespornou výhodou je více než 20ti letá praxe v oboru. Díky tomu dokážeme navrhnout a optimalizovat jakýkoli Váš projekt.

Provádíme také strojní zpracování falcovaných krytin ze všech u nás dostupných materiálů. Naší specializací jsou však falcované krytiny z lakovaného a přírodního hliníku. Takové střechy jsou cenově přijatelné, mají moderní vzhled a dlouhodobou záruku. Vlastníme kompletní zařízení na zpracování a tváření falcovaných krytin značky WUKO.

V naší vlastní dílně provádíme zakázkovou výrobu klempířských prvků a profilů až do tl.1mm. Můžete si u nás objednat kompletní sortiment materiálu, potřebného k jakékoli realizaci střechy včetně okapového systému a to za velmi příznivých podmínek.

NOVINKY

Výstavba prefabrikovaných hal na klíč:

h

Nyní ke každé hale projektová dokumentace nadzemní části stavby zdarma! 

AKCE

farmarske srouby 

Výprodej Farmářských šroubů RAL 8017,3009,7016 a Pozink.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Zahájen provoz velkoobchodu s levnými plechovými krytinami LEVNEPLECHY.EU. Zde najdete aktualní nabídku střešních krytin vč. příslušenství. Více na www.levneplechy.eu

Taska

VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB STŘEŠNÍCH KRYTIN

Ceny od 125,-Kč/m2. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte na objednavky@munnich.cz

TR 18